МЕНЮ


9 вересень 2017 - 07:17
Перший раз у перший клас

Першого вересня в загальноосвітніх навчальних закладах Кропивницького для майже 25 тисяч школярів пролунав перший цього навчального року дзвінок. А вперше у житті – для 2 700 першокласників.
Разом з рідними дітей, їхніми вчителями на врочистості до школярів прийшли й керівники міста, депутати місцевих рад. Міський голова Андрій Райкович побував у двох закладах освіти обласного центру: колегіумі і гімназії нових технологій навчання. Він привітав учнів, батьків, педагогів з початком нового навчального року і побажав дітям упевненого старту й успішного оволодіння знаннями.
– Ваші успіхи у підкоренні нових вершин знань – це гарантія впевненого розвитку нашої держави, кращого майбутнього для рідного міста і всієї України, – сказав очільник міста. – Міська влада робить усе можливе, щоб забезпечити дітям комфортне навчання в закладах освіти, відремонтувати їхні приміщення, забезпечити школи сучасною комп’ютерною технікою…
Андрій Райкович вручив директорам відвіданих шкіл сертифікати на придбання шкільного обладнання: колегіум матиме змогу закупити необхідне устаткування на 10 тисяч гривень, а гімназія, яка першого вересня в обласній філармонії разом зі святкуванням Дня знань ще й відзначала своє 25-річчя, – на 25 тисяч гривень.
Секретар мiської ради Андрiй Табалов привiтав з початком навчального року учнiв своєї рідної гiмназiї № 9 та школярів НВО «Мрія».
– Важливо, що цьогоріч гімназія № 9 вже з керівником. Нещодавно в міській раді відбувся конкурс, за результатами якого призначили директора вашого навчального закладу – Олександра Євмiну, – розповів Андрій Табалов. – Контракт пiдписано на один рiк, за цей час можна буде оцінити роботу цього й інших новопризначених керівників…
Секретар міської ради побажав, щоб учителі мали вдячних учнів, батьки – радість від успіхів своїх дітей, а школярі добре опановували нові знання. Адже саме їм у найближчому майбутньому розбудовувати наше рідне місто. Також він вручив колективам гімназії і «Мрії» сертифікати на придбання нової оргтехніки.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.59895 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua