МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:31
Перший раз у перший клас – із подарунками

Напередодні Дня знань у міській раді Кропивницького майбутніх першокласників привітали з початком їхнього шкільного життя.
Побажати успіху дітям з багатодітних родин та родини загиблого учасника АТО (загалом до міської ради запросили 41 дитину) прийшли міський голова Андрій Райкович, заступник міського голови Наталія Дзюба, начальник відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна, начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк і голова ради багатодітних сімей та дітей-сиріт Віктор Дорошенко.
– Незабаром пролунає перший у вашому житті шкільний дзвоник і розпочнеться новий, дуже важливий і відповідальний, етап здобуття знань, – звернувся до малечі Андрій Райкович. – Разом з вами за парти сядуть іще 2 700 першокласників нашого міста. Я бажаю вам не тільки добре вчитись, а й знайти вірних друзів, щоб шкільні роки ви запам’ятали на все життя…
Міська рада, запевнив очільник міста, зробить усе для того, щоб діти здобували глибокі знання, а навчання відбувалося в комфортних умовах. І підтвердженням цього стало те, що керівник міста разом з Наталією Дзюбою вручили кожному із запрошених шести- і семирічок по наплічнику зі шкільним приладдям. А щоб діти не надто хвилювалися перед Першим вересня, на додачу – ще й солодощі.
– Усі знають, як сьогодні дорого підготувати дитину до школи, наскільки вартісні канцелярські товари, той самий рюкзак, а коли в родині кілька дітей – це ще більше фінансове навантаження, – зазначив Віктор Дорошенко. – Тож щира подяка міській владі за її турботу про соціально незахищені родини.
Завершилася ця зустріч танцем «Веселі карамелі» маленьких артистів зразкового хореографічного колективу «Аеліта» й спільним фотографуванням на згадку.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.64901 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua