МЕНЮ


5 вересень 2002 - 23:34

ПЕРШИЙ КРОК ДО СПІВПРАЦІ


Згідно з порядком денним секретар територіальної (міської) виборчої комісії Володимир Туровець оприлюднив результати червневого волевиявлення кіровоградців, після чого Миколу Чигріна, якому віддали свої голоси понад 29 тисяч мешканців обласного центру, урочисто вітали з перемогою на виборах міського голови.

Депутат Микола Ткач зачитав підписаного головою облдержадміністрації Василем Моцним та головою облради Василем Сибірцевим вітального листа міському голові. Микола Чигрін оголосив про закриття другої сесії міськради і озвучив своє розпорядження, котрим визначив 10 вересня днем проведення третьої сесії міської ради.

* * *

Ця довгоочікувана подія відбулася завдяки досягнутим напередодні домовленостям між міським головою Миколою Чигріним і координатором депутатської групи „Кіровоград - за єдину Україну" Миколою Цукановим. Четвертого вересня вони удвох провели у приміщенні виконкому прес-конференцію. Втім, крім представників засобів масової інформації, на брифінгу були присутні депутати міськради - власне, тут уперше обидва „табори" і зібралися разом. До речі, Микола Станіславович висловив сподівання, що робота у раді згуртує депутатів і поділ на більшість і меншість втратить усякий сенс.

Микола Цуканов, звернувшись до присутніх, подякував усім, хто „йшов до цього дня і зробив усе можливе, аби в місті був голова, готовий узяти на себе відповідальність за долю міста..."

Формування нового складу міськвиконкому. Звичайно, запрошені на брифінг не могли обійти увагою цю надзвичайно актуальну тему. Проте міський голова попросив зачекати із відповіддю на питання, що стосуються персонального складу виконавчого комітету. Переговори між мером і депутатами з цього приводу ще тривають. Але крига скресла. З визнанням усіма депутатами результатів виборів дев'ятого червня найперше виграє місто - його дороги, водогінні труби, котельні, ТЕЦ, лікарні, школи.

Олег ШверненкоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36755 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua