МЕНЮ


19 червень 2012 - 16:13

Першокласники вивчатимуть іноземну мову, а другокласники – інформатику


15 червня у кіровоградських школах закінчився навчальний рік – учні склали іспити, пройшли зовнішнє оцінювання, й відпочити встигли у пришкільних таборах. За словами начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко, що спілкувалася із журналістами у вівторок на прес-конференції, табірна зміна нинішнього року тривала з 28 травня по 15 червня, усього діяв 41 пришкільний табір, у якому відпочила рекордна кількість учнів – більше десяти тисяч.

Родзинкою цьогорічного відпочинку стала робота при пришкільних таборах загонів з поглибленого вивчення іноземних мов. 11 червня, як уже повідомляла «ВГ» серед учасників цих загонів відбувся конкурс, під час якого учні представляли різні країни. Ще одна новинка – так звані хореографічні загони. Дітлахи не лише навчилися різних танцювальних рухів, а й взяли участь у флеш-мобах, що проходили у парку Ковалівському з 12 по 14 червня. Подбала влада про змістовне дозвілля та оздоровлення й дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування – вихованці дитячого будинку «Барвінок» та школи-інтернату вирушили на відпочинок до табору «Дружба», що в Олександрійському районі.
Зараз робота пришкільних таборів завершена, й навчальні заклади розпочали підготовку до наступного навчального року – у школах проводяться ремонти, приводяться до ладу системи опалення й таке інше. У серпні, зазначила Лариса Костенко, буде проведено огляд-конкурс серед загальноосвітніх шкіл на кращу підготовку до навчального року.

Стосовно нововведень у шкільній програмі, начальник управління зауважила, що нинішнього року, відповідно до нових навчальних планів для початкової школи, першокласники розпочнуть вивчати іноземну мову (до цього часу школярі її вивчали з другого класу). Наступного року у програму для другокласників уведуть інформатику, яка нині у школах, які мають відповідне матеріально-технічне забезпечення, її викладають із п’ятого, а в решті – із дев’ятого класу. Для того, аби виконати це завдання, за кошти міського бюджету було закуплено 49 комп’ютерних комплексів для семи шкіл. Нині всі загальноосвітні школи підключені до Інтернету, мають власні веб-сайти, зауважила Лариса Костенко.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34368 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua