МЕНЮ


31 грудень 2015 - 18:05

Першу заробітну плату міського голови отримає маленька кіровоградка


Андрій Райкович відразу після обрання його міським головою повідомив, що перераховуватиме свою заробітну плату на благочинність – для матеріальної підтримки кіровоградських дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. І дотримав свого слова.

Першу зарплату міського голови отримає одинадцятилітня Марина Бабаєва, яку виховує бабуся. Дівчинка має тяжке захворювання, але в неї сильний характер, і вона веде активний спосіб життя.

2013 року Марина почала займатися в гуртку килимарства центру естетичного виховання “Росток”. За два роки вона стала переможницею семи міжнародних і всеукраїнських фестивалів у номінації “Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво”. Роботи дівчинки – сонячні, наповнені оптимізмом.

Кожного місяця заробітна плата міського голови буде перераховуватися щоразу іншій кіровоградській дитині, яка гостро потребує допомоги, запевнив Андрій Райкович.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34394 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua