МЕНЮ


11 лютий 2011 - 11:17

ПЛАН ПЕРЕВИКОНАЛИ, АЛЕ ЗАСПОКОЮВАТИСЯ НЕ ВАРТО


Суттєво збільшити дохідну частину бюджету вдалося за рахунок перевиконання збору податку на доходи фізичних осіб. У перший місяць року від цього виду податку до бюджету надійшло 16,2 мільйона гривень, зазначила Любов Бочкова. В повному обсязі, 8,98 мільйона гривень, міський бюджет отримав і дотацію вирівнювання. 93,3 відсотка видаткової частини міського бюджету у січні – це витрати на утримання установ соціально-культурної сфери. Заробітна плата за другу половину січня в сумі 12,3 мільйона гривень у повному обсязі профінансована 1 лютого 2011 року, повідомила Любов Бочкова.

На те, що у січні в плані надходжень до бюджету "стартували" добре, звернула увагу й начальник Кіровоградської об’єднаної податкової інспекції Тетяна Гавренкова. Адже зазвичай у цьому місяці податків надходить менше через багато святкових днів. Однак міський голова Олександр Саінсус підкреслив, що заспокоюватися не варто: попереду – великий обсяг робіт у житлово-комунальному господарстві, капітальному будівництві й таке інше.

Заступник міського голови Ігор Василенко звернув увагу на те, що Ленінська та Кіровська районні ради завищили при затверд- жені своїх бюджетів показники з надходжень від плати за землю. Зрозуміло, що це було зроблено для того, аби покрити заплановані видатки, однак тепер їм треба буде напружено попрацювати, аби не допустити виникнення на кінець року дефіциту коштів.

Обговорювалося на нараді й питання фінан- сового стану підприємств житлово-комунального господарства. Олександр Саінсус звернув увагу на те, що заборгованість споживачів за послуги тільки КРЕПів міста станом на 1 січня 2011 року становила 10 мільйонів гривень і збільшилась на 300 тисяч гривень порівняно з груднем минулого року. 8,3 мільйона гривень – саме борг населення. Зростання дебіторської заборгованості зафіксовано і на ДП "Кіровоградтепло". Міський голова вказав керівникам підприємств на те, що вони недостатньо активно працюють із боржниками, і доручив директору департаменту житлово-- комунального господарства взяти під особистий контроль стан розрахунків за комунальні послуги.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38019 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua