МЕНЮ


1 червень 2012 - 15:07

"Побачив купу грошей і впав в афект"


Верх безалаберності продемонструвала 6 червня минулого року касирка банківського "модуля", розташованого на вулиці Преображенській в Кіровограді: пішла обідати в кафе, залишивши двері службового приміщення незачиненими. Цим і скористався кіровоградець Дмитро, який зайшов у "модуль", щоб заплатити за кредит.

Не заставши в приміщенні ні душі, відвідувач простягнув руку через віконце каси, висунув шухляду столу і побачив у ній купу грошей. Не довго думаючи, згріб готівку і, напхавши нею кишені, поспішив до виходу.

А через півгодини повернулася касирка. Помітивши, що зникли гроші, вона зателефонувала начальству та в міліцію. При ревізії з’ясувалося, що вкрадено майже двадцять тисяч гривень.

До вечора злодія було затримано. Щоправда, на той час половину вкраденого він уже встиг потратити. "Програв на автоматах", – пояснював (а міліція стверджує, що в Кіровограді з гральним бізнесом покінчено). Нещодавно Дмитро Михайлович тримав відповідь у суді.

– Коли я побачив таку велику кількість грошей, зі мною трапився афект, – пояснював 30-річний підсудний. За його словами, це працівниця банку своєю недбалістю спровокувала його на крадіжку.

Суд, звісно, не міг тлумачити цю обставину для пом’якшення відповідальності злодія і постановив ізолювати його від суспільства на чотири роки. Це вже друга судимість у непростій біографії Дмитра. Перша була за крадіжку та розбійний напад.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3794 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua