МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 15:26

Побажання ветеранів врахують


Ветерани зазначають у своєму зверненні до керівництва міста, депутатів усіх рівнів та громадськості, що водії висувають надумані вимоги щодо кількості пільгових місць у маршрутках, часу безкоштовного перевезення пільговиків, тоді як в законодавчих документах чітко визначено, що пільговиків мають обслуговувати безкоштовно.

Також учасники зібрання порадили керівникам транспортних підприємств вчити водіїв ввічливості. А ще висловили ідею через судові органи повернути в комунальну власність автобусний і тролейбусний парки міста. Керівництво міста ветеранів підтримує.

– Ми розробили новий механізм розподілу субвенції з державного бюджету на пільгові перевезення таким чином, щоб кошти отримували всі без виключення транспортні підприємства, які перевозять пільговиків, – зазначив заступник міського голови Сергій Васильченко, до якого ми звернулися за коментарем. – Зараз документ знаходиться на розгляді в Антимонопольному комітеті. І вже, можливо, до кінця року його буде винесено на розгляд депутатів. Отже, якщо державні кошти до цього часу розподілялись лише між двома перевізниками – "Автобусним парком 13527" та "ЄТК", – а маршрутники лише скаржились на відмови в отриманні коштів та всіляко ігнорували вимоги пільговиків у праві на безкоштовний проїзд, то тепер ситуація буде докорінно змінена.

Відзначив заступник міського голови і безпрецедентний за безглуздістю і жорстокістю до малозахищених верств населення вчинок, на який пішов “Автобусний парк 13527". Дії його керівництва, підкреслив Сергій Васильченко, важко пояснити чи зрозуміти. Підприємство пішло на одностороннє припинення роботи, навіть не витримавши необхідну і передбачену процедуру повідомлення про наміри. А ситуація ускладнена тим, що Кіровоград є єдиним обласним центром України, в якому повністю відсутній комунальний транспорт. Кіровоградців попередні очільники міста фактично позбавили можливості обирати, чим їм користуватися – маршрутним таксі чи звичайним автобусом, адже усі транспортні підприємства міста було передано в приватні руки.

– Заручниками цього кроку стали жителі майже всіх мікрорайонів міста, та особливо боляче це вдарило по найнезахищеніших кіровоградцях – пільговиків, інвалідів, – зазначив заступник міського голови. – Однак міська влада розв’язала цю проблему. Ми вирішили питання транспортного сполучення селища Нового, інших віддалених мікрорайонів міста. Складнішою є ситуація щодо надання послуг людям з особливими потребами. Однак і це питання буде врегульоване. Четвертого листопада збігає місяць, як на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради було прийнято рішення про розірвання договорів з підприємством "Автобусний парк 13527". Тоді й буде оголошено процедуру конкурсу на маршрути, які відмовилося обслуговувати це підприємство. Ми будемо раді побачити інвесторів і перевізників, які зголосяться зайти на ринок перевезень у місті і запропонують кіровоградцям якісні послуги.3 листопад 2014 - 09:07
Оксана (вст)

Васильченко, ти не шукай винного, бо виннй вже є, і це ти! Перед тим як щось ламати, треба мати альтернативу. А ти договір розірвав, а що далі не знаєш!

9 листопад 2014 - 16:32
Саша (вст)

Да уж! Без Автобусного парка туго нам придется. Только никому это не интересно.

9 листопад 2014 - 17:55
Виктория (вст)

Ехать в маршрутке по 50 человек особое удовольствие! Жаль, что этого удовольствия не испытывают Марковский с Васильченко!

10 листопад 2014 - 16:23
инна (вст)

Ни Марковский ни Васильченко с ветеранами не считаются, они считаются только с бизнес интересами отдельных перевозчиков.

10 листопад 2014 - 16:25
Максим (вст)

Как в ГАЗельках могут ездить ветераны с комфортом, когда там по паспорту 18 человек помещается, а в тех которые на посёлок едут затрамбовывается все 45.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40869 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua