МЕНЮ


26 червень 2015 - 13:26

Побудова меморіалу розпочнеться з наступного вівторка


У Кіровоградській міській раді 25 червня секретар міської ради Іван Марковський зустрівся з рідними загиблих учасників АТО. На зустрічі йшлося про облаштування військових поховань на Рівненському кладовищі. З даного приводу очільник міста й рідні загиблих зібралися вже втретє.

– На наших попередніх зустрічах ми з вами обговорювали проект військового меморіалу з Алеєю почесних військових поховань, який розробили спеціалісти ПрАТ "Проектно-вишукувальний інститут "Кіровоградагропроект", – сказав Іван Марковський. – Його розробники внесли до проекту запропоновані вами зміни, оновлений його варіант схвалила архітектурно-будівельна рада. Тож сьогодні потрібно вирішити, чи підтримуєте ви цей варіант проекту й чи даєте згоду на початок його реалізації.

Більшість з присутніх рідних полеглих схвально відгукнулися про оновлення й висловилися за те, аби будівельники почали роботи у вівторок наступного тижня. Одночасно зі спорудженням меморіалу триватиме встановлення зовнішнього освітлення, асфальтування, викладення каменем доріжок, озеленення території тощо. Належну увагу буде приділено й охороні Алеї почесних воїнських поховань, де від початку створення меморіалу стоятиме пост, на якому цілодобово чергуватимуть члени міської дружини.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22419 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua