МЕНЮ


28 жовтень 2016 - 13:41

Побудувати незаконно стоянку не дадуть


Влада і журналісти об’єднуються проти незаконного будівництва в обласному центрі. На зухвалі дії власника торговельного закладу по вулиці Великій Пермській, який на тротуарі поряд із магазином споруджує стоянку для автомобілів, оперативно зреагували спочатку медіа, а потім й офіційні органи.
26 жовтня безпосередньо на місце будівництва прибули в.о. начальника спецінспекції Андрій Максюта, начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування Сергій Горбовський, радник міського голови Євгенія Шустер, представники засобів масової інформації. За викликом громадськості з’явилася і поліція, яка зафіксувала факт руйнування майна територіальної громади: тротуарних бордюрів, асфальтового покриття пішохідної доріжки.
За інформацією Сергія Горбовського, власником об’кта торгівлі, поряд з яким ведеться будівництво, є місцевий підприємець В’ячеслав Волошаненко. Очільник спецінспекції Андрій Максюта звернув увагу учасників рейду на той факт, що підприємець жодного разу не віреагував на виклик до спеціспекції і не відповідає на телефонні дзвінки.
– Будівництво у цьому місці є незаконним, жодних дозволів на облаштування тут місця для паркування міська рада нікому не надавала, а земельні роботи зі спецінспекцією не погоджувались, – наголосив Андрій Максюта.
Розуміючи свої протизаконні дії, будівельники хутко зникли, а власник магазину не ризикнув підійти.
Поліцейські прийняли заяву щодо незаконного будівництва і викликали слідчу групу.
– Це питання обов’язково вже завтра розгляне комісія з демонтажу незаконних об’єктів і винесе рішення, – запевнила Євгенія Шустер.
А виконуючий обов’язки начальника спецінспекції пообіцяв, що власника будівлі обов’язково розшукають, а як його покарати, визначатиме адміністративна комісія.
Ярослав ВОЛОДІНДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40925 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua