МЕНЮ


8 серпень 2003 - 15:30

ПОЧАТОК ДОБРИМ СПРАВАМ ПОКЛАДЕНО. І НЕ ТРЕБА ЗУПИНЯТИСЯ. МИКОЛА ЧИГРІН


Тут встановили новітнє обладнання.

Не було бюджету. Але директор міськводоканалу Валентина Єременко отримала особливе доручення: продовжувати роботи в даному напрямку. І ось на черзі — 102-й мікрорайон. Завдяки кредиту, що його отримав під ці роботи водоканал, кременчуцьке підприємство "Атом" у так званій зоні 2-А встановило необхідні два насоси, новітню автоматику, полагодило комплекс технічного забезпечення. Тепер жителі вулиць Жадова, Попова, Конєва, Волкова, Героїв Сталінграда, 50 років Жовтня, Яновського цілодобово мають воду.

25 років у правобережній частині міста вода подавалась за графіком — дві години вранці, дві -увечері, а мешканці дев'ятих поверхів про воду лише мріяли.

Виділено 250 тисяч гривень на покращання водопостачання в 102-му мікрорайоні. Чекає свого зоряного часу і 101-й. Справа за Держбюджетом, з якого повинно надійти на ці роботи один мільйон п'ятнадцять тисяч гривень. Тобто, є надія, що упродовж серпня-вересня цього року мешканці і цієї багатоповерхової міської околиці будуть забезпечені безперебійним водопостачанням.

БІЙ БУР'ЯНАМ ТА АМБРОЗІЇ!

Місто поволі заростає бур'янами. Приклад — територія довкола "Друкмашу". Колись передове підприємство нині потопає у бур'янах. Колишні розарії сплюндровані, а подвір'ям і без того пройти небезпечно, бо обвалюються пілони.

І це відбувається не тому, що тут немає господаря, а, мабуть, скоріше через те, що їх на "Друкмаші" забагато. Давно вже заводські приміщення здаються в оренду, але орендарі не поспішають наводити порядок на прилеглій території.

Словом, проблема благоустрою болюча для міського керівництва. Тому мало не щодня робиться об'їзд міста, проводяться рейди, штрафуються порушники.

І ЗНОВУ ПРО ЗУПИНКИ

Кінцеві зупинки автотранспорту — окрема тема. Необлаштовані — вони не лише псують обличчя міста, але й ускладнюють життя мешканцям навколишніх будинків. Поки що справа досить повільно просувається в бік наведення належного порядку на призупинкових територіях, але досі маємо, на жаль, єдиний позитивний приклад — кінцева зупинка у селищі Молодіжному.

ДОРОГАМИ КІРОВОГРАДА

Продовжуючи, так би мовити, транспортну тему, Микола Станіславович окремо зупинився на проблемах шляховиків. У літній період вони мають багато роботи, тим більше з такими дорогами, як у Кіровограді. І якщо навіть без затвердженого бюджету міська влада змогла профінансувати ремонти центральних автошляхів, то зараз активними темпами триває асфальтування вулиць Великої Пермської, імені 40-річчя Перемоги, правої частини вулиці Шевченка, Жовтневої революції, Волкова. Найближчим часом розпочнеться ремонт проспекту „Правди". Також необхідно закінчити ремонт вулиць Терешкової, а в центрі Луначарського і Гоголя. І хоча коштів катастрофічно не вистачає, будуть відшукуватись резерви для ремонту вулиць Жадова, Конєва, Героїв Сталінграда тощо.

Саме в питаннях ремонту доріг місцева влада винайшла своє рідне ноу-хау, залучивши до вирішення проблеми і райони міста. Наприклад, Ленінському та Кіровському райвиконкомам виділено на благоустрій 800 тисяч та один мільйон гривень відповідно, щоб брали активну участь у ремонтуванні доріг. Так Ленінський райвиконком береться відремонтувати верхню частину вулиці Кропивницького, вулицю Шевченка, проспект Комуністичний, а кіровчани — вулиці Терешкової, Київську та інші.

Великий обсяг робіт по впорядкуванню вулиць міста намічено ще й тому, що завдяки підтримці керівників промислових підприємств міста, відкрито рахунок фонду соціальної підтримки інфраструктури міста. Керівник фонду Петро Мірошниченко впевнений, що така значна підтримка дій міської влади представниками малого та середнього бізнесу, великих підприємств суттєво допоможе швидко і якісно вирішити всі актуальні питання. Тож, якщо всі ці плани будуть реалізовані, то програма впорядкування кіровоградських доріг буде повністю виконана. Для патріотів міста, відомих людей, підприємців, банкірів, всіх, хто хоче вкрити своє добре ім'я славою, гордим іменем меценат, наводимо банківські реквізити благодійного фонду "Розвиток інфраструктури м.Кіровограда": МФО АППБ "Аваль", код 323538, поточний рахунок — 260025806.

ПІД КРИЛОМ ЯНГОЛА-ОХОРОНЦЯ

Говорячи про впорядкування міста, Микола Станіславович виокремив тему встановлення пам'ятника „Янголу-охоронцю" на площі Незалежності. Міський голова зазначив, що жодної копійки з міського бюджету на спорудження монумента ще не використано. Перенесення та реконструкція мереж та комунікацій відбувається за рахунок підприємств — їх власників — обленерго, "Кіровоградгазу", УТЕЛ, водоканалу, ТЕЦ та інших. Деякі роботи вже виконано, інші — на стадії завершення. А взагалі на благоустрій площі в бюджеті закладено 150 тисяч гривень. Кошти будуть використані за призначенням.

Сама площа також змінить своє обличчя, набере привабливого сучасного вигляду. Буде розширено частину вулиці Маланюка, змонтовано гарні тролейбусні опори з освітленням, а на вулиці Полтавській вночі світитимуть сучасні ліхтарі.

Так, місто потроху набирає цивілізованого вигляду. Наближення знаменної дати — 250-річчя від дня заснування — відчувається вже тепер. Але багато ще належить зробити, тому заспокоюватись рано. Міський же голова щиро подякував кіровоградцям, що виявили витримку та розуміння у важкі часи бюджетної невизначеності. Тепер головний фінансовий документ міста затверджено. Щоб зробити більше і якісніше, він буде коригуватись. А початок добрим справам покладено і зупинятись не варто. Попереду багато роботи...

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3988 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua