МЕНЮ


2 лютий 2018 - 11:46

Почесному громадянину міста Володимиру Курбатову – вісімдесят


29 січня 80-й день народження відзначив почесний громадянин Кропивницького – екс-керівник одного з кращих підприємств легкої промисловості в Україні швейної фабрики “Зорянка” Володимир Курбатов.
Від імені міської влади з ювілеєм іменинника привітав заступник міського голови Олександр Мосін.
– Ви – найкращий приклад керівника, який побудував підприємство європейського рівня. Під вашим керівництвом протягом 30-ти років фабрика була у числі кращих в Україні, неодноразово визнавалась лідером серед підприємств легкої промисловості, – відзначив Олександр Мосін. – Бажаємо вам міцного здоров’я та довгих років життя.
Довідково
Володимир Курбатов народився 29 січня 1938 року в Кіровограді у сім’ї робітників. Трудову діяльність розпочав у 1957 році прасувальником на Кіровоградській швейній фабриці. У 1960 році як кращий працівник був направлений на навчання у Київський інститут легкої промисловості. Після закінчення у 1965 році інституту повертається в рідне місто на фабрику і працює інженером-технологом підготовчо-розкрійного цеху. З 1973 року по 1976 роки працював директором Кіровоградської швейної фабрики облспоживспілки. З 1976 року – головний інженер, а з 1977 року – генеральний директор Кіровоградського виробничого швейного об’єднання. З 1994 року – голова правління, а з 1999 директор відкритого акціонерного товариства “Кіровоградська швейна фабрика “Зорянка”.
Незважаючи на економічну кризу в країні, “Зорянка”, завдяки вмілому керівництву Володимира Ілліча не тільки не втратила своїх показників, а й, навпаки, їх покращила. Сьогодні відкрите акціонерне товариство Кіровоградська швейна фабрика “Зорянка” – одне з кращих підприємств легкої промисловості в Україні, яке співпрацює з провідними фірмами Німеччини, Франції, Голландії, Англії. Під керівництвом Курбатова Володимира Ілліча впроваджувалася програма поетапного технологічного переобладнання підприємства.
За професійну діяльність Володимир Курбатов нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня; “За заслуги” ІІ ступеня; має звання заслуженого працівника промисловості України.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3363 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua