МЕНЮ


28 вересень 2018 - 10:34

Починається реконструкція шляхопроводу


На ремонт однієї з найпожвавленіших транспортних магістралей Кропивницького – шляхопроводу по провулку Об’їзному буде витрачено один мільйон 690 тисяч гривень.
Ремонт мостового перекриття над залізницею від вулиці Полтавської до вулиці Короленка розпочнеться вже найближчим часом.
Про перебіг реконструкції мосту на прес-конференції розповіли начальник головного управління житлово-комунального господарства міськради Віктор Кухаренко та керівники підприємства, що виграло тендер на виконання робіт, – директор ТОВ «Мостобудівельний загін №112» Сергій Порожнюк і його заступник з виробничих питань Олександр Костюкевич.
– Уже зроблено проект, пройдено державну експертизу та закупівлі, укладено угоду зі спеціалізованим підприємством – ТОВ «Мостобудівельний загін №112», – зазначив Віктор Кухаренко. – А поки що розробляється схема руху транспорту на період капітального ремонту шляхопроводу і оформлюється необхідна документація на початок будівельних робіт, підрядчик підвозить на майданчик необхідні матеріали і спеціальну техніку.
Відповідно до укладеної угоди, об’єкт має бути зданий в експлуатацію до кінця 2019 року, але будівельники обіцяють докласти всіх зусиль, аби повноцінний рух транспорту шляхопроводом відновити вже до початку 2019 року.
– Ми дуже зацікавлені у швидкому виконанні договірних умов, – підкреслив посадовець. – Якщо процес затягнеться, то вартість робіт може значно збільшитись, і тоді доведеться коригувати тендерну угоду, а це процедура надзвичайно складна. Це невигідно ні управлінню, ні підрядній організації.
ТОВ “Мостобудівельний загін №112” зареєстроване у Броварах і має багатий досвід роботи на подібних об’єктах.
– Нині ми виконуємо ремонт на 15 великих мостах, – наголосив Сергій Порожнюк. – Маємо великий виробничий потенціал: 60 одиниць транспорту, 30 – спецтехніки, на підприємстві працюють 400 висококваліфікованих спеціалістів. Хочемо добре зарекомендувати себе, щоб закріпитися у вашому регіоні. Хоча досвід роботи на Кіровоградщині вже мали – ремонтували аналогічний міст в Олександрії.
За словами Сергія Порожнюка, на мосту послідовно реставрують усі його конструкції: перехідні плити, м’який в’їзд з обох боків, гідроізоляцію та асфальтобетонне полотно. Під землю також будуть сховані електричні комунікації залізниці. Єдине, що може завадити завершити ремонт проїжджої частини мосту в нинішньому році, – це погані погодні умови. Сучасні будівельні технології дозволяють мостобудівникам працювати при температурі мінус п’ять градусів при виконанні бетонних робіт і плюс п’ять градусів – при укладці асфальтобетонного покриття, і ми чітко дотримуватимемось будівельних нормативів.
А тим часом...
27 вересня відбулась нарада заступника міського голови Олександра Мосіна з мостобудівниками та керівництвом КП «Електротранс».
Заступник директора ТОВ «Мостобудівельний загін №112» Олександр Костюкевич повідомив, що роботи на мосту розпочнуться в ніч з понеділка 1 жовтня на вівторок 2 жовтня. Транспорт рухатиметься лише центральною частиною мосту. Тролейбусні мережі будуть знеструмлені. Заступник директора КП «Електротранс» Валерій Музичук отримав завдання розробити графік руху транспорту, щоб здійснювати перевезення пасажирів до вулиці Лісопаркової і у зворотньому напрямку.
Ольга ПЕТРЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36775 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua