МЕНЮ


6 жовтень 2010 - 11:11

Подарунки довгожительці


Коли в Міжнародний день людей похилого віку до неї завітали міський голова Володимир Пузаков, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міськради Валентина Пупишева та начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк, бабуся зустрічала їх святково вбраною та у доброму гуморі. Вона подякувала за увагу, побажала завжди жити з Богом у серці й благословила на добрі справи.

А гості прийшли не з порожніми руками – вручили старенькій квіти, подарунок та матеріальну допомогу. Міське керівництво шанує й поважає довгожительку: два роки тому вітало її зі столітнім ювілеєм, потім кожного наступного дня народження, а також щороку вітає Софію Сидорівну з Днем людей похилого віку. Не залишаються без уваги й інші кіровоградські довгожителі. Жоден із них того дня не залишився без уваги місцевої влади, матеріальної допомоги та щирих слів вдячності за достойно прожите життя, сумлінну працю задля розбудови рідного міста та держави в цілому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39047 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua