МЕНЮ


13 вересень 2013 - 11:53

Подарували дітям свято


Силами спеціалістів служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради для дітей, родини яких потрапили у складні життєві обставини, була організована яскрава і видовищна святкова програма з нагоди початку нового навчального року.

Присутніх на святі хлопчиків і дівчаток, а також їхніх батьків привітав заступник міського голови Вадим Дрига:

– Стало доброю традицією, що ми кожного року збираємося у стінах міської ради, щоб разом відзначити радісну мить повернення до школи після літніх канікул. Міська влада завжди готова прийти на допомогу родинам і дітям, яким сьогодні важко.

Вадим Дрига побажав школярам міцного здоров’я та нових успіхів у складному процесі оволодіння знаннями.

Учасникам свята організатори запропонували цікаву розважальну программу, різноманітні конкурси, за участь в яких малеча отримувала призи. Дзвінкий сміх у залі засвідчив, що дітям тут справді весело і цікаво.

Святкову атмосферу допомогли створити прекрасні концертні номери у виконанні вихованців зразкового хореографічного колективу “Надія”.

Фіналом свята стало вручення всім діткам подарунків – необхідного шкільного приладдя, яке не буде зайвим для школярів у сім’ях, де кожна копійка на обліку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38362 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua