МЕНЮ


22 червень 2012 - 15:19

Подбали про дошкільнят, інвалідів та майстрів


Відтепер кіровоградці матимуть змогу ознайомитись із творчістю місцевих майстрів ужитково-прикладного мистецтва, придбати їхні вишивки, клаптикове шитво, ляльок, бісероплетіння, стрічки, намисто та інші роботи. Тут же буде діяти й виставка-ярмарок художніх робіт художнього салону "АполлонЪ".

На цьому ж засіданні загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 33 Кіровоградської міської ради перейменовано на комунальний заклад "Навчально-виховне об’єднання № 33 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”. Дане рішення було прийняте у зв’язку з відкриттям у школі кількох дошкільних груп через брак дитячих садків в Арнаутовому.

За рахунок субвенції з державного бюджету, передбаченої в міському бюджеті на 2012 рік для надання пільг ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни, шістьом представникам цієї категорії, відповідно до рішення виконкому, буде замінено газові прилади у їхніх помешканнях на загальну суму близько 30 тисяч гривень.

Члени виконкому ухвалили також рішення про створення при управлінні містобудування та архітектури міської ради художньої ради. До її складу увійшли 13 провідних кіровоградських архітекторів, дизайнерів, рекламістів, викладачів та інших спеціалістів у галузі архітектури, мистецтва й реклами. Очолить раду начальник управління містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор Кіровограда Вадим Мездрін.

Основними завданнями художньої ради є професійний та колегіальний розгляд ескізних пропозицій рекламних засобів, макетів, демонстраційних матеріалів, оздоблення фасадів, входів до приміщень, малих архітектурних форм, торговельних павільйонів, й таке інше з метою надання їх розробникам рекомендацій для подальшого виконання або виготовлення на високому професійному рівні.

Минулого засідання було встановлено нові тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій для чотирьох КРЕПів. На цьому засіданні змінено тарифи ще для двох підприємств – ЖЕКу №12 та ЖЕКу №7.

Міський голова Олександр Саінсус наголосив під час обговорення тарифів, що вони скориговані лише по одній складовій – мінімальній заробітній платі (з першого квітня 2012 року вона становить 1094 гривні, тоді як у тарифах, що діють нині, вона закладена в розмірі 640 гривень). На засіданні виконкому встановлені тарифи для тих КРЕПів, які уже пройшли процедуру громадського обговорення та перевірку правильності розрахунків.Тарифи розраховані для кожного житлового будинку окремо. З тарифами можна ознайомитися у наступному номері нашої газети.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua