МЕНЮ


25 липень 2012 - 14:56

Подбають, аби більше не підтоплювало


До керівництва міської влади звернулись мешканці вулиці Московської з приводу систематичного підтоплення їхніх садиб.

Задля вирішення цієї проблеми перший заступник міського голови Василь Дзядух скликав термінову нараду за участі начальника міського управління з питань надзвичайних ситуації та цивільного захисту населення Сергія Коваленка, представників обласного комунального підприємства «Водогін «Дніпро–Кіровоград», Кіровоградського міжрайонного управління водного господарства та меліорації та Кіровоградської філії ПАТ «Укртелеком».

Як зазначалося на нараді, для того, аби запобігти підтопленню, русло Інгулу потрібно розчистити, однак уздовж нього пролягають водопровідні та кабельні мережі різних суб’єктів господарювання. Тому було потрібно узгодити діяльність вищезазначених підприємств. Роботи слід виконати швидко й якісно. На цьому й наголосив Василь Дзядух, запропонувавши відповідним службам міської ради спільно з представниками підприємств опрацювати та узгодити проектну документацію майбутніх робіт, що дозволить здійснити інженерне відведення води та пониження її рівня. Фінансування робіт пропонується здійснити за рахунок коштів, передбачених на реалізацію міської програми охорони навколишнього середовища. На найближчому сесійному засіданні міської ради планується внести зміни до цього документа.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39365 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua