МЕНЮ


2 вересень 2011 - 13:51

Подвійне свято кіровоградських гірників


Цьогорічне професійне свято гірників збіглося з 60-річчям комбінату, до складу якого входять урановидобувні копальні Кіровоградсь- кої області – Інгульська, Смолінська та Новокостянтинівська.

Із подвійним святом працівників шахти "Інгульська" вітали голови ОДА та облради Сергій Ларін і Микола Ковальчук, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус (на знімку), заступник директора Департаменту стратегічної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Петро Чернов, генеральний директор ДК "Ядерне паливо" Тетяна Амосова, керівник ДП "СхідГЗК" Олександр Сорокін, директор шахти "Інгульська" Равіль Агліулін, очільники Кіровоградської та Ленінської в місті Кіровограді рад Андрій Маліцький і Валерій Заботкін, а також давні ділові партнери шахти.
Усі названі посадовці вручили багатьом із присутніх на врочистостях державні, обласні, міські, районні та галузеві нагороди й відзнаки.

Генеральний директор ДП "СхідГЗК" Олександр Сорокін відзначив, що за роки існування комбінату видобуто близько 50 тисяч тонн уранового концентрату. Зараз перед комбінатом поставлено нове урядове завдання – забезпечити до 2015 року українські АЕС сировиною власного виробництва. Передбачено його виконати в результаті збільшення обсягів видобутку уранової руди на Новокостянтинівській шахті, де цьогоріч розпочато дослідно-промисловий видобуток руди, та модернізації Інгульської й Смолінської шахт.

Генеральний директор ДК "Ядерне паливо" Тетяна Амосова оголосила про прийняте на урядовому рівні рішення щодо спорудження заводу з виробництва елементів ядерного палива поблизу селища Смоліного. Це відкриває перед Україною перспективи створення замкненого циклу з виготовлення ядерного палива для наших АЕС.

Урочисте засідання з промовами та нагородженнями перемежовувалося виступами артистів, яких привезла до Кіровограда столична творча агенція "СРСР (Самобутні рецепти стильних розваг)" на чолі з нашою землячкою Людмилою Лозовою. До речі, вона ж і була ведучою як урочистого засідання з концертом, так і подальшого святкового вечора вже на території шахти "Інгульська". Заслужені артисти України Петро Чорний, Наталія Карпа, дует "Шоколадки" та інші артисти подарували гірникам незабутні яскраві враження.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37578 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua