МЕНЮ


31 серпень 2012 - 12:31

Подвійне свято кіровоградських гірників


Вітаючи колектив шахти з подвійним святом, Олександр Сорокін сказав, що за час її існування здійснено колосальний обсяг робіт: видобуто 35 мільйонів тонн гірської маси, пройдено близько 500 кілометрів гірничих виробок, пробурено 6200 кілометрів свердловин, із видобутої гірниками шахти "Інгульська" уранової руди відлито 19 тисяч тонн металевого урану.

– Попереду, – зазначив керівник комбінату, – модернізація шахти та збільшення обсягу видобутку руди. А ще цьогоріч Інгульська копальня разом зі Смолінською та Новокостянтинівською шахтами видобудуть і перероблять більше уранової руди, аніж за попередні два десятиріччя...

Під час урочистого відзначення Дня шахтаря та 45-річчя Інгульської шахти державною відзнакою – орденом "За заслуги" ІІІ ступеня – було нагороджено директора копальні Равіля Агліуліна та прохідника підземної дільниці шахти "Інгульська" Олексія Хохріна, а декілька десятків гірників – нагородами профільного міністерства (зокрема почесним знаком "Шахтарська слава" I – III ступенів), облдержадміністрації, обласної ради, райдержадміністрації та профспілкових організацій шахти і ДП "СхідГЗК".

З огляду на те, що працівники підприємства – кіровоградці, а також на те, що більша частина гірничих виробок шахти знаходяться під Кіровоградом, міська влада зацікавлена в розвитку цього підприємства. На цьому наголосив у своєму виступі заступник кіровоградського міського голови Ігор Василенко, який зачитав привітання шахтарям від міського голови Олександра Саінсуса, Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету.

Разом з посадовцями гірників вітали й артисти клубу спортивного танцю "Олімп" та підшефного дитячого дошкільного закладу "Гномик", а також заслужені артисти України Олег Шах та Наталка Карпа.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Ігоря ДЕМЧУКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37218 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua