МЕНЮ


14 серпень 2015 - 12:28

Подвійний успіх Руслана Казмірчука


Підбито підсумки Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді із судномодельного спорту ("NS" – моделі до 600 мм.) на малій дистанції та чемпіонату України за участю дорослих і юніорів на великій дистанції, які наприкінці липня – початку серпня цього року проводилися на водоймі київського парку "Нивки" з ініціативи Українського державного центру позашкільної освіти та Федерації судномодельного спорту України.

У видовищних поєдинках на воді взяли участь 24 представники дев’яти областей України, які привезли з собою 51 модель. Надовго запам’ятаються вони Руслану Казмірчуку – цьогорічному випускнику кіровоградського ВПУ №4, який вже дев’ять років займається судномоделізмом під керівництвом тренера Олександра Крючкова.

Юнак не тільки вперше виконав на змаганнях норматив майстра спорту України, перевищивши його на 6 балів, а й виборов почесне звання чемпіона України. Його новітня радіокерована модель військового корабля отримала кращий результат на стенді і абсолютний результат (100 балів) у двох спробах запуску моделей, а Руслан отримав запрошення до складу української збірної команди з судномодельного спорту.

Бронзовий призер минулорічних змагань з Кіровограда Олександр Логвиненко посів друге місце, а третю сходинку п’єдесталу в класі цивільних моделей і другу – в класі моделей-копій, які не проходять стендову оцінку, зайняв його товариш по команді Сергій Фріч. Трьома дипломами третього ступеня за успішні виступи у класі військових моделей, радіокерованих моделей-копій відповідно на малій та великій дистанціях нагороджено четвертого члена збірної команди області Івана Раченчука. У командному заліку вихованці керівника судномодельних гуртків міської станції юних техніків та КЗ "Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" майстра спорту СРСР О.К.Крючкова зайняли ІІ місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді із судномодельного спорту ("NS" – моделі до 600 мм) з врученням кубку та дипломів, програвши лише 2,5 бали сильній команді з Одеси (791,78-789,29), а також посіли третє місце за результатами участі в чемпіонаті України з судномодельного спорту за участю дорослих і юніорів і привезли додому аж 16 (!) дипломів.

Слід додати, що члени нашої дружної команди Сергій Фріч, Олександр Логвиненко та Іван Раченчук виконали нормативи кандидатів в майстри спорту України.
14 серпень 2015 - 13:09
Олена (вст)

sty02sty00Так держать, ребята! Спасибо руководству Станции юнных техников и Александру Константиновичу за воспитание подростков! Эти люди смогли привить ребятам любовь к труду, истории. Благодаря их стараниям парни уже не первый год приносят нашей области награды и известность.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39105 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua