МЕНЮ


4 квiтень 2013 - 16:15

Подяка за небайдужість до проблем дітей


Директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Кіровоградської міської ради Олег Краснокутський вручив подяки приватним підприємцям Головановій Марії Анісімовні та Компанієць Любові Петрівні, які неодноразово надавали допомогу одягом та взуттям сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У наш непростий час, коли благодійність, прояви людяності стосовно сімей, які потрапили в скрутне становище стали рідкістю, кожен такий вчинок заслуговує поваги та вдячності, особливо коли він насправді не переслідує жодної корисливої мети, а є щирою допомогою від чистого серця, наголосив під час зустрічі Олег Краснокутський.

Шановні благодійники, Ваш особистий внесок у здійснення соціальної підтримки незахищених верств населення є втіленням найкращих моральних якостей людини – здатності до співчуття, розуміння, підтримки та любові до оточуючих, а особливо тих, хто наразі не в змозі самостійно вирішувати свої проблеми.

Щиро дякуємо Вам за небайдужість!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42873 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua