МЕНЮ


17 грудень 2017 - 09:50

Погляд на життя – через фотооб’єктив


У Кропивницькому минулої п’ятниці у галереї «Єлисаветград» врочисто відкрили XXI Всеукраїнську художню фотовиставку «Погляд-2017».
Підготував фотовиставку разом з названою галереєю кропивницький фотоклуб «Колаж», створений у нашому місті фотомитцями ще 1997 року.
Щороку її популярність зростає, як і кількість учасників. В експозиції 21-ї фотовиставки свої роботи представили 93 автори, серед яких є і визнані майстри, ті і ті, що лише торують шлях до вершин фотомистецтва. Усі вони — мешканці 32 міст і селищ (17 з яких – обласні центри) нашої країни, зокрема й кримського Севастополя. Організатори виставки, серед яких і очільник фотоклубу «Колаж» Сергій Гусарченко, не ставлять собі за мету визначити найкращу роботу. Кожен з авторів має власний погляд на світ і фотомистецтво, тому і їхні роботи зовсім різні. Організатори щорічної фотовиставки «Погляд» вручають дипломи, каталоги й сувеніри усім її учасникам, визнаючи таким чином високий рівень майстерності кожного з колег. Головна мета фотовиставки — популяризація творчості фотомитців, їхніх робіт та залучення до кола фотохудожників нових авторів.
У великій залі галереї «Єлисаветград» на відкриття фотовиставки зібралося чимало поціновувачів мистецтва світла і тіні. Сергій Гусарченко, власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов та інші причетні до її організації люди привітали учасників і глядачів з вернісажем.
Тематика робіт фотовиставки, як і в попередні роки, довільна, що дає можливість кожному авторові представити ту свою роботу, яку він вважає найбільш вдалою. Ця особливість «Погляду» (вільна тематика) приваблює й глядачів, адже смаки й уподобання в різних людей різні. На виставці, яка перебуватиме в галереї до кінця наступного тижня, є і пейзажі, і портрети, і настроєві замальовки, і концептуальні композиції. Кожна людина на ній знайде те, що западе саме їй у душу.
Слід відзначити й музикантів із гурту «Анатомія стихій», що працюють у музичній школі № 2 ім. Ю. Мейтуса (керівник — Володимир Лобач), які на відкритті зіграли свої твори, а ще люб’язно надали запис власних композицій для використання їх у слайд-шоу з робіт учасників виставки. Після її завершення частину світлин організатори передадуть для постійного експонування в обласний госпіталь для ветеранів війни.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32605 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua