МЕНЮ


19 сiчень 2011 - 15:56

Погоджено проекти галузевих програм


Розгляд та прийняття відповідних документів, в тому числі й програми економічного та соціального розвитку міста Кіровограда на 2011 рік, є обов’язковими після затвердження депутатами міської ради головного фінансового документа – міського бюджету на 2011 рік. Так, були розглянуті галузеві програми розвитку освіти на 2011–2015 роки, охорони здоров’я, зокрема «Програма медико-соціального забезпечення пільгових та соціально не захищених верств населення», довготермінові міські програми боротьби з онкологічними захворюваннями, «Діти міста Кіровограда», цільова програма «Реабілітація дітей-інвалідів» та інші.

Погодивши програму управління у сфері містобудування та архітектури на 2011 рік, члени виконкому звернули увагу начальника управління містобудування та архітектури Григорія Литвина на те, що генеральний план забудови Кіровограда був прийнятий ще десять років тому. При затвердження програми природоохоронних заходів місцевого значення було висловлене зауваження щодо комплексного обстеження будинків, виявлення перевищення газу радону та наступної санації. Було порушено питання і про реалізацію державної програми розвитку та підтримки електротранспорту.

При розгляді програми розвитку малого підприємництва на 2011–2012 роки було зазначено, що нині спостерігається певний відтік підприємців, які були зареєстровані платниками єдиного податку. Відповідний процес природний, адже у зв’язку із прийняттям нового Податкового кодексу підприємці переходять з однієї форми оподаткування на іншу. За словами начальника управління економіки, інвестицій, зовнішньоекономічного розвитку та комунальної власності міської ради Олени Осауленко, кінцевим результатом реалізації програми стане створення трьох із половиною тисяч робочих місць.

Остаточно галузеві програми будуть розглянуті та прийняті депутатським корпусом міської ради.

Варто зазначити, що галузеві програми були підготовлені настільки якісно, що деякі з них не викликали жодного запитання, тому члени виконавчого комітету встигли розглянути і ряд інших питань порядку денного.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37573 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua