МЕНЮ


20 жовтень 2017 - 10:16

Поки погода сприяє


Користуючись гарною погодою, дорожники Кропивницького активно працюють як на транспортних магістралях, так і в дворах багатоповерхівок.
На цьому тижні хід та якість робіт перевірили міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов та начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.
Першим об’єктом стала вулиця Велика Пермська: тут триває комплексний капітальний ремонт дороги. Відповідно до проекту, буде укладено новий асфальт на проїжджій частині і облаштовано тротуари. Особливу увагу очільник міста звернув на якість матеріалів.
– Головне управління житлово-комунального господарства має забезпечити найжорсткіший контроль за всіма матеріалами, які використовуються при ремонті, – наголосив Андрій Райкович. – Це стосується і бордюрних каменів, і асфальту. Дорога має прослужити людям тривалий час, для цього слід стежити за якістю на всіх етапах асфальтування.
А от на дорозі, що з’єднує вулиці Нижньоп’ятихатську і Верхньоп’ятихатську в селищі Гірничому, асфальт кладуть вперше. Місцеві мешканці дякують міській владі. Дорожники ремонтують пішохідну зону між вулицями Волкова і Пацаєва. Хоч роботи ще тривають, вже вимальовується ще один ошатний куточок в обласному центрі. До того ж, спеціалісти КП «Міськсвітло» відновлюють у цьому місці зовнішнє освітлення.
– Добре діло ви зробили, як тут стало гарно, – звертається місцева жителька до міського голови і секретаря міської ради. – Тільки дуже просимо, розмістіть світильники вище, щоб хулігани їх не потрощили.
В іншій частині міста, у дворі багатоповерхівки по вулиці Кропивницького, 80 і по провулку Лісовому, є проблема. Необхідно грамотно облаштувати відведення дощових вод під час ремонту покриття.
Мешканці звернулися до влади з проханням вирішити ще одну проблему. Впродовж багатьох років підйом з двору будинку по вулиці Кропивницького, 80 до перехрестя вулиць Єгорова і Архангельської, де облаштована кінцева зупинка маршрутних таксі №113, залишається необлаштованим. Дорога тут надзвичайно крута, і під час негоди піднятися або спуститися дуже складно. А ввечері – страшно, бо відсутнє освітлення.
Андрій Райкович доручив комунальникам терміново облаштувати у цьому місці додаткову опору зі світильником, а під час ремонту внутрішньодворової території знайти можливість покласти бетонні сходи.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39683 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua