МЕНЮ


14 серпень 2015 - 12:35

Поклав життя за свободу Батьківщини


Двадцять дев’ятого серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла так званим зеленим коридором на дорозі поміж селами Многопіллям і Червоносільським Амвросіївського району Донецької області загинув командир групи 3-го окремого полку спеціального призначення прапорщик Віктор Карнаух.

Третього вересня його разом іншими 96 загиблими в Іловайському котлі привезли до Дніпропетровська. А 16 жовтня тимчасово поховали на Краснопільському цвинтарі Дніпропетровська як невпізнаного Героя. Нещодавно його було ідентифіковано за результатами ДНК-експертизи, а 24 липня перепоховано в Кіровограді.

Народився Віктор Карнаух 29 жовтня 1979 року в місті Новомиргороді, навчався в Новоукраїнській загальноосвітній школі № 3. Строкову військову службу чоловік проходив протягом 1997–1999 років, завершивши її заступником командира взводу. Згодом він усвідомив, що армія – його покликання, бо бути військовим – значить не відокремлювати себе від своєї Батьківщини. Тому через чотири роки повернувся до армії вже контрактником і служив переважно в 3-му окремому полку спеціального призначення (за винятком двох з половиною років, коли він обіймав посаду старшого стрільця комендантського взводу). Службі в Збройних силах України він присвятив усе своє доросле життя. Та, окрім цього, 2013 року завершив навчання в Кіровоградському держав- ному педагогічному університеті ім. В. Винниченка, де здобув вищу освіту.

У 3-му окремому полку спецпризначення Віктор Карнаух стрімко підій- мався щаблями професійного й службового зростання: командир відділення групи спеціального призначення, командир відділення радіогрупи загону спеціального призначення, головний сержант роти спеціального призначення, головний старшина загону спеціального призначення, командир групи спеціального призначення.

Із самого початку проведення антитерористичної операції прапорщик Віктор Карнаух перебував на сході України та, не шкодуючи себе, виконував поставлені командуванням завдання. Тривалий час він вважався безвісти зниклим. Віктор Карнаух був одружений з Тетяною Карнаух, їхній син Владислав на сьогодні має чотири роки. Батьки спецпризначенця мешкають у місті Новоукраїнці.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38856 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua