МЕНЮ


12 жовтень 2018 - 11:16

Поліція і спецінспекція в Кропивницькому ловили паліїв сміття із дроном


Спецінспекція міськради спільно з патрульною та муніципальною поліцією провели рейд з виявлення фактів спалювання листя, бур‘янів та відходів.
Про це повідомив очільник спецінспекції міської ради Кропивницького Андрій Максюта на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Андрій Максюта розповів, що допомагав ловити на гарячому порушників місцевий активіст, який надав у розпорядження мобільної групи дрон. З допомогою апарата склали 11 протоколів на паліїв відходів.
“Палять порушники, починаючи з 17:00 і аж до 21:00. Особливо ”обдаровані“ можуть і пізніше труїти чадним димом і їдким смогом своїх сусідів і самих себе (але ж якби вони тільки самі цим і дихали!). Думають, стемніло – не впіймають. Ловимо!” – зауважив начальник спецінспекції.
Максюта додав, що спецінспекція працює без попереджень щодо “листяних кочегарів”. За принципом: “зловили – протокол, далі – штраф”. Рейди, зі слів Максюти, проводитимуться регулярно.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41822 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua