МЕНЮ


2 сiчень 2003 - 14:19

ПОЛІТИЧНІ АМБІЦІЇ ПЕРЕМОГЛИ: СЕСІЯ НЕ ВІДБУЛАСЯ, ЧИМАЛО КІРОВОГРАДЦІВ ПЕРЕД СВЯТОМ НЕ ОДЕРЖАЛИ ЗАРПЛАТУ


Депутатська група "Трудова Україна" оприлюднила заяву, в якій висувались вимоги до міського голови і виконавчої влади в цілому, потім демонстративно залишила сесійну залу і скликала прес-конференцію, яку провела депутат Лариса Андреєва, а виступили депутати Олег Жебелєв, Петро Овчар, секретар міської ради Микола Цуканов та інші.

Друга половина депутатського корпусу у відповідь приймає своє звернення, де вимагає відставки Миколи Цуканова, який, на їхню думку, не здатен консолідувати депутатський корпус, відверто зайняв позицію лише однієї депутатської групи, що перешкоджає конструктивній роботі міськради.

Міський голова, враховуючи поведінку депутатів, оголосив перерву до 29 грудня. Отже, знову політика взяла гору над насущними проблемами міста. Це підтвердило і друге засідання сесії, яке також "загальмувало" на порядку денному. Ніякі вмовляння розглянути першочергове питання - відкоригувати міський бюджет 2002 року, щоб встигнути дофінансувати певні статті в ті останні кілька годин банківського дня, - не мали жодної дії. У результаті залишились без фінансування, за словами міського голови Миколи Чигріна, кілька об'єктів міського господарства, а також такі бюджетні галузі, як медицина й освіта, з працівниками яких був намір ще до Нового року повністю розрахуватись по зарплаті. Ніяких аргументів представники більшості вже не чули, оскільки залишили залу засідань. Але перед тим знову наполягали на своїх вимогах, викладених у зверненні, головними з яких були кадрові претензії.

Із заявою про власну відставку виступив секретар міської ради Микола Цуканов. Зрозуміло, заяву ніхто не розглядав. А от колишнього керівника апарату ради Лідію Єльчанінову слухали: депутатів цікавило, чому Лідія Георгіївна звільнилася. І якби в залі була присутня "більшість" (на той час депутатська група "Трудова Україна" на чолі з секретарем міської ради Миколою Цукановим, який, до речі, і вимагав цих пояснень, уже залишила зал), то почула б і про образи, і про приниження професійної і людської гідності, з якими зіткнулася Л.Єльчанінова у роботі з новим складом депутатського корпусу, що й спонукало її кілька разів писати заяви про звільнення і усно попереджати свого керівника про незгоду працювати в таких умовах.

У зв'язку із звинуваченнями, висловленими у зверненні "трудовиків", міський голова дав розпорядження підготувати документи у правоохоронні органи з проханням дати правову оцінку цим претензіям.

Один із депутатів, представник фракції "Трудова Україна", зауважив: треба було виконавчій владі краще господарювати, щоб не доводилося тепер терміново коригувати бюджет. На що Микола Чигрін відповів, що ті ж депутати міської ради минулого скликання, які тепер очолюють опозицію, приймали свого часу такий міський бюджет на 2002-й рік, що тепер доводиться його коригувати. То до кого ж тепер претензії?

Так, марними були зусилля провести в останні дні старого року сесію міської ради. Чи буде ефективним наступне засідання і коли воно відбудеться?Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37201 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua