МЕНЮ


23 листопад 2012 - 13:44

Половину “лівих” холодильників уже прибрали


Близько половини холодильників, що були незаконно встановлені у Кіровограді біля торговельних точок, уже прибрали. Про це повідомив на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради заступник міського голови Ігор Василенко.

На нараді начальники управлінь міської ради звітували про стан виконання доручень міського голови. Серед них – і доручення прибрати не законно встановлені холодильники, які псують вигляд міста, заважають перехожим. Як повідомила начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування Тетяна Бєлова, усім порушникам були надіслані листи із попередженнями щодо того, що холодильники слід прибрати у двотижневий термін. Більшість підприємців до цих вимог дослухалася – значна частина холодильних установок зникла з вулиць. Проте залишилися два суб’єкти господарювання, які не поспішають їх прибирати. За словами Тетяни Бєлової, якщо у визначений термін цього не буде зроблено, матеріали щодо порушників передадуть на розгляд спеціальної комісії й холодильники будуть демонтовані у примусовому порядку.

У повному обсязі виконано доручення міського голови щодо демонтажу сіті-лайтів, які встановлені в місті без відповідних дозволів. Як зазначив на нараді начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін, усі не законно встановлені сіті-лайти прибрані.

Вживаються заходи й щодо поліпшення координації дій міського підрозділу ОКВП “Дніпро– Кіровоград” із житлово-експлуатаційними підприємствами Кіровограда при ліквідації аварій на каналізаційних мережах. Раніше комунальники нарікали на те, що працівники водоканалу не встигають виконувати всі заявки. Зараз ситуація поліпшилася: за інформацією керівництва водоканалу, до аварійних робіт були залучені фахівці із Києва, подовжено час роботи бригади, що виїжджає на виклики. Разом з тим проблему ще повністю не розв’язано, оскільки водоканалу бракує спеціалізованої техніки, однак, за словами водників, обласна влада обіцяє допомогти з цим.

Також на нараді йшлося про виконання доручень міського голови щодо продовження відновлення зовнішнього освітлення, вирішення питання легалізації робочих місць, розробки програми з оптимізації діяльності комунальних підприємств й таке інше.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37798 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua