МЕНЮ


5 квiтень 2019 - 13:23

Поминальні дні на цвинтарях Кропивницького


Із 4 по 9 травня триватимуть поминальні дні. Адміністрація КП “Ритуальна служба” звертається до кропивничан з проханням із повагою ставитися до місць поховань, не допускати порушень правопорядку, бути ввічливими та толерантними.

– Будь ласка, пам’ятайте про основні правила на подібних заходах, не перетворюйте поминання померлих на привід до пияцтва або на якусь маївку, – зауважив директор підприємства Юрій Вісяников. – Це не повинен бути просто привід для того, щоб випити спиртного і забути про те, для чого зібралися. А тому поминальну трапезу, згідно з церковними правилами, краще зробити не на кладовищі, а вдома після відвідин могил померлих.

Також керівництво КП “Ритуальна служба” напередодні поминальних днів просить відвідувачів кладовищ привести могили в порядок, прибрати сміття, пофарбувати огорожі, за бажанням висадити квіти.

– Велике прохання – не складати сміття в проходах між могилами, не виносити гілля, бур’ян та інший непотріб у лісосмугу, а в сміттєві контейнери або до спеціально відведених місць, які розташовані на узбіччі проїжджої частини. До поминальних днів на кладовищах буде завезена вода в достатній кількості, – наголосив Юрій Вісяников.

Графік поминальних днів на кладовищах:

Старобалашівське кладовище, провулок Громадянський – 4 травня;

Новолелеківське, Масляниківське, Далекосхідне, Завадівське кладовища – 5 травня;

Новолелеківське, Старобалашівське кладовище(вул. Казанська) – 6 травня;

Масляниківське кладовище – 7 травня;

Далекосхідне кладовище – 8 травня;

Рівненське кладовище – 9 травня.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42145 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua