МЕНЮ


27 травень 2013 - 12:44

Попри фінансові проблеми ремонти доріг тривають


Так, тривають поточні роботи з ремонту дорожнього покриття. Як повідомила начальник відділу будівництва і благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Юлія Яндович, вже полагоджено дороги по вулицях Московській, Короленка, Полтавській, Ушакова та інших. На це використано з міського бюджету 650 тисяч гривень. Разом з тим є заборгованість з оплатою за вже виконані роботи – 400 тисяч гривень, що гальмує подальше асфальтування, адже неможливо закупити в достатній кількості і вчасно асфальтобетонну суміш.
Заборгованість утворилась і на державному підприємстві «Кіровоград-Інформресурси», яке займається нанесенням розмітки та ремонтом світлофорів. Через це нова розмітка нанесена лише на семи головних транспортних магістралях міста. Потрібно ще близько 200 тисяч гривень, щоб довести ці роботи до завершення. Ремонти світлофорів теж потребують додаткового фінансування. Так, лише після недавніх потужних злив вийшли з ладу відразу п’ять світлофорів. На їх ремонт потрібно 170 тисяч гривень.
– Попри всі труднощі намагаємось зберегти темпи ремонтів дорожнього покриття на вулицях Кіровограда, – зазначив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян. – Усього поточний ремонт буде виконано на 37 об’єктах, капітальні ремонти – на шести. Уже відбулись перші тендерні процедури, що дозволить відповідні роботи розпочати найближчим часом.
На жаль, залишаються проблеми із проходженням бюджетних коштів за вже виконані роботи. Хоча це і загальнодержавна проблема, але докладемо максимум зусиль, щоб її розв’язати. Особлива вдячність – дорожникам, які працюють у борг, намагаючись виконати весь доведений обсяг робіт.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35532 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua