МЕНЮ


25 вересень 2019 - 12:38

Поради щодо економії грошей в побуті


Вміти правильно розпоряджатися грошима навіть важливіше, аніж багато заробляти. Саме від раціональності розподілення фінансів значною мірою залежить добробут. Повсякденна економія не дорівнює суворим обмеженням, бо часто ми просто не помічаємо, як витрачаємо більше, ніж це необхідно. Кілька порад допоможуть вам безболісно економити досить значну суму кожного місяця.

7 шляхів повсякденної економії

  1. Користуйтеся більш дешевими мийними засобами та пральними порошками. Майже всі вони мають однаковий склад, тому часто ми платимо тільки за бренд. Для більшого спокою ви можете порівняти інформацію на етикетці та обрати дешевший варіант. Також частково побутову хімію можна замінити звичайною содою.
  2. Віддайте перевагу LED або якісним енергозберігаючим джерелам світла замість ламп розжарювання. Це може здатися новими витратами, та будьте певні – вже за кілька місяців покупка повністю виправдає себе. Це буде особливо помітним у холодну пору року, коли скорочується світловий день.
  3. Купуйте одяг та взуття наприкінці сезону. Якщо ваші розміри зазвичай залишаються на момент надходження нових колекцій, старайтеся відкласти шопінг на період остаточного розпродажу. Ще варіант – користуватися знижками на кшталт «Чорної п'ятниці», але в цьому разі важливо знати доакційну ціну, аби не пошитися у дурні.
  4. Користуйтеся газовою плитою замість електричного чайника. Якщо ви часто п'єте гарячі напої або нагріваєте воду для інших потреб, собівартість чашки кави буде значно нижчою.
  5. Перевірте, чи не платите ви за послуги, якими не користуєтеся. Можливо, у вас досі підключене радіо, міський телефон, кабельне ТБ або інші сервіси, які насправді непотрібні. Навіть невелика абонентська плата «з'їдає» чимало грошей протягом років.
  6. Економте воду. Закручуйте крани, доки чистите зуби, встановіть на унітаз бачок з двома режимами зливання, не розморожуйте їжу під гарячим потоком, за можливістю обходьтеся нетривалим душем замість регулярних ванн.
  7. Вирушайте до магазину ситим. Доведено, що голодна людина робить у супермаркеті багато нераціональних покупок, які часто шкодять не тільки гаманцю, а й фігурі. Також бажано заздалегідь складати список необхідних продуктів та суворо його дотримуватися.

Матеріал створений за підтримки сервісу онлайн-кредитування «Заплатка». Ми бажаємо вам добробуту та завжди готові допомогти вирішити фінансові проблеми!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36697 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua