МЕНЮ


25 лютий 2011 - 10:55

ПОРАХУЮТЬ ПАСАЖИРІВ


Наступного тижня фахівці "ДержавтотрансНДІпроекту" прибудуть у Кіровоград і почнуть з того, що проведуть навчання місцевих студентів, які безпосередньо рахуватимуть пасажирів громадського транспорту на всіх його маршрутах. Обстеження пасажиропотоків дасть відповіді на запитання, надзвичайно важливі для розвитку пасажирського транспорту загального користування: скільки і яких транспортних засобів потрібно для перевезення людей до різних мікрорайонів міста. Ці відомості влада використовуватиме, обгрунтовуючи в подальшому відкриття маршрутів, місткість автобусів на них, а також тарифи. Висновки "ДержавтотрансНДІпроекту" будуть готові протягом 125 днів з початку обстеження пасажиропотоків.

Проводячи нараду із цих питань з керівниками місцевих підприємств-перевізників, начальник управління споживчого ринку, транспорту та зв’язку міської ради Ольга Гонтарь підкреслила, що створення в місті раціональної мережі маршрутів пасажирського транспорту загального користування передбачено програмою "Центральний регіон-2015", а обстеження пасажиропотоків перед проведенням конкурсів за право обслуговувати маршрути – це вимога антимонопольного законодавства. Занепокоєні збитками, пов’язаними з перевезеннями пільговиків, транспортники висловили побажання, щоб у процесі обстеження пасажиропотоків було здійснено ще й підрахунок людей, які користуються їхніми послугами безплатно. Ольга Гонтарь порадила перевізникам викласти цю пропозицію фахівцям "ДержавтотрансНДІпроекту".

Віктор ІВАНЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36987 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua