МЕНЮ


4 березень 2013 - 11:19

Порядок виплати пенсій колишнім військовим та силовикам


У зв’язку з численними запитами, що надходять на «гарячу лінію» головного управління Пенсійного фонду в області щодо порядку виплати пенсії громадянам, яким вона призначена на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», надаємо відповідне роз’яснення.

Згідно зі статтею 52 вищезазначеного закону, пенсії колишнім військовослужбовцям строкової служби та членам їхніх сімей, іншим громадянам, які мають право на пенсійне забезпечення відповідно до цього закону (колишні працівники системи Міністерства оборони, СБУ, МВС, МНС, СБУ, податкової міліції, Державної прикордонної служби, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки, Державної інспекції техногенної безпеки) виплачуються за місцем фактичного проживання даних осіб, незалежно від того, за яким місцем проживання вони зареєстровані.

Виплата пенсії проводиться через установи АТ «Державний ощадний банк України» на підставі відповідних документів, що оформляються органом Пенсійного фонду України. За бажанням пенсіонера доставка пенсії може здійснюватися через поштове відділення, при цьому пересилання пенсії поштовим переказом чи доставка її за місцем фактичного проживання пенсіонера здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Щодо термінів виплати пенсії (а стосовно цього найбільше звернень), то пенсійна виплата за поточний місяць проводиться загальною сумою протягом зазначеного місяця не пізніше останнього його числа.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40164 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua