МЕНЮ


26 червень 2012 - 13:49

Посилили соціальний напрямок роботи


18-а сесія міської ради розпочалася того, що з нагоди дня Конституції Олександр Саінсус привітав депутатський корпус, усіх присутніх у залі з державним святом та вручив найкращим депутатам міської ради, працівникам виконавчих органів, представникам трудових колективів грамоти та відзнаки міської влади за вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування, визначні трудові здобутки та активну участь у житті територіальної громади.

Почесну грамоту міської ради та її виконавчого комітету отримав і секретар міської ради Ігор Волков. Він же виніс на розгляд депутатського корпусу ряд депутатських запитів, які надійшли до апарату міської ради за міжсесійний період. Стосувались вони в основному надання матеріальної допомоги громадянам на лікування, й були всі задоволені.

Також депутати внесли зміни та доповнення до положення про Кіровоградський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, увівши 81 штатну одиницю фахівців з соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з першого липня 2012 року. Це дозволить посилити діяльність центру в напрямку роботи з проблемними сім’ями, надання кваліфікованої допомоги родинам, які потрапили у скрутні життєві обставини та виявлення схильних до правопорушень дітей та молоді. Також депутати відхилили протест прокурора міста, який стосувався попереднього рішення міської ради про обмеження перебування у нічний час дітей без супроводу батьків та осіб, що їх замінюють у нічний час в закладах громадського харчування та інших громадських місцях. А з огляду на посилення роботи з підростаючим поколінням депутати затвердили програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2012-2015 роки, а також програму подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на період до 2015 року. Наостанок було розглянуто ряд земельних питань.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35373 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua