МЕНЮ


4 травень 2015 - 18:24

Постаралися учні з наставниками та депутат


Адміністрація Кіровоградської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 30 та весь педагогічний колектив щиро вітають призерів Всеукраїнського етапу олімпіади з трудового навчання вихованців школи – учня 11-го класу Олександра Матійка та ученицю 10-го класу Олександру Талпу.

Перемогу учні здобули завдяки власним значним зусиллям під керівництвом творчих та досвідчених педагогів, учителів від Бога Володимира Пилиповича Короля та Ольги Павлівни Віватенко. Слід зауважити, що це вже друга поспіль перемога Олександри і що обоє учнів мріють про подальше навчання в педагогічному університеті за спеціальністю "Трудове навчання".

Всеукраїнський етап олімпіади з трудового навчання проходив 15–18 квітня в місті Кременці Тернопільської області. Головним спонсором поїздки представників нашої області на захід країни став депутат міської ради Олександр Шамардін, який взяв на себе левову частку фінансових зобов’язань з придбання матеріалів, оплати харчування учнів. Велика дяка вам, Олександре Сергійовичу, за небайдужість, довіру та віру в наших дітей, які власними силами, розумом та працьовитими руками довели, що Кіровоград славетний на рівні держави.

Наостанок хочу зауважити, що наші призери разом зі своїми наставниками працювали дуже плідно для зміцнення духу та покращення побутових умов наших захисників у зоні АТО, виготовивши більше півсотні міні-пічок та багато свічок з парафіну. До цієї справи активно долучались усі учні нашої школи.

Юрій КОНОПАТ, директор ЗОШ № 30
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44128 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua