МЕНЮ


17 квiтень 2015 - 12:40

Поставили магазин на водопроводі, і люди тепер страждають


Під час великодніх свят мешканці вулиці 50 років Жовтня, що в Кіровограді, і найближчих кварталів потерпали від відключення водопостачання житлових будинків. Причиною незручностей став порив на водогоні неподалік Колгоспного ринку.

Із вечора суботи і аж до понеділка аварійна бригада ОКВП “Дніпро – Кіровоград” шукала місця поривів й ліквідовувала їх. Зважаючи на те, що без води залишався великий житловий масив, на місце аварії виїхав секретар міської ради Іван Марковський.

Ремонтні роботи ускладнювалися тим, що порив стався під торговельними павільйонами. Власники малих архітектурних форм перед зведенням своїх об’єктів мали перенести інженерні комунікації, але не зробили цього – споруду звели безпосередньо на мережі водопостачання, і спеціалістам водоканалу довелося підриватися під магазини, розбирати колодязі, на які тиснув фундамент будівлі. Існувала велика загроза потрапляння води в колодязі телефонних кабелів.

Ремонтники зробили свою роботу, їм довелося облаштовувати тимчасовий водопровід, щоб подати воду в житлові будинки. Але це не вихід, вважає директор КВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Валентина Давидчук, у будь-який момент ситуація може повторитися. Рано чи пізно забудовнику доведеться розібрати свої павільйони і належним чином виконати припис – перенести всі комунікації.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44871 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua