МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:33

Потрібен власний асфальтовий завод


Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно ремонтувати дорожнє покриття і робити дорожню розмітку. Відповідно, у місті має функціонувати комунальний асфальтовий завод.
Про це заявив на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович і дав відповідне доручення керівнику головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктору Кухаренку.
– Це повинен бути новий, сучасний, високотехнологічний завод, – наголосив очільник міста. – А управління земельних відносин та захисту навколишнього природного середовища міської ради має терміново знайти необхідну для будівництва земельну ділянку. Асфальтовий завод в обласному центрі повинен бути!
Також, на переконання міського голови, для Кропивницького варто закупити спеціальну техніку для нанесення розмітки на дороги як фарбою, так і пластиком. В обласному центрі, де експлуатується велика кількість автошляхів, такі машини мають бути обов’язково. Тоді вдасться не затягувати з нанесенням розмітки і не залежати від підрядчиків. До того ж, нанесення розмітки стане дешевшим.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3928 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua