МЕНЮ


16 червень 2017 - 07:54
Потрійний подарунок до Дня міста

Невдовзі у Кропивницькому відкриють три сучасних медичних заклади
Нині тривають капітальні ремонти на багатьох об’єктах, зокрема вони добігають кінця в декількох закладах охорони здоров’я. З перебігом будівельних робіт у них цього тижня ознайомився міський голова Андрій Райкович.
Напередодні Дня медичного працівника очільник міста завітав до стаціонару № 1 центральної міської лікарні, де триває капітальний ремонт рентгенологічного кабінету, побував у міській лікарні № 2 імені святої Анни – майбутньому гемодіалізному центрі, оглянув створене відділення гострої судинної патології в міській лікарні швидкої медичної допомоги та побував у пологoвому будинку № 1.
Приміщення рентгенологічного відділення центральної міської лікарні є пам’яткою архітектури, тож клопотів у будівельників з укріпленням конструкцій будинку було чимало. Однак вони віднайшли необхідні технічні рішення й працюють без зупинок. Найсучасніше ретгенологічне обладнання для відділення буде придбано до кінця цього року, на його закупівлю в міському бюджеті передбачено чотири мільйони гривень.
Активно працюють ремонтні бригади і у відділенні амбулаторного гемодіалізу на території новоствореної міської лікарні № 2 імені святої Анни. Усі роботи тривають коштом благодійної організації ТОВ «Ренарт». Введення в експлуатація відділення повністю забезпечить потребу в лікуванні методом гемодіалізу хворих на ниркову недостатність у Кропивницькому.
У відділенні гострих інсультів будівельники завершують внутрішні й зовнішні оздоблювальні роботи, монтують системи вентиляції та електропостачання, невдовзі завершать благоустрій території відділення. За два роки на створення новітнього інсультного центру з міського бюджету використано 3,023 мільйона гривень. Ще 2,424 мільйона гривень пішло на закупівлю необхідного обладнання – функціональних ліжок, кардіомоніторів, апаратів штучної вентиляції легенів, приладів діагностики та реанімації.
Нинішнього року на капітальний ремонт приміщення пологового будинку № 1 використано 2,062 мільйона гривень. Тепер там повноцінно функціонують нові харчоблок, пральня, невдовзі буде відкрито клініко-діагностичну лабораторію, яка працюватиме в цілодобовому режимі. А зараз будівельники працюють над зведенням нового паркану навколо цього медичного закладу.
– На всіх об’єктах охорони здоров’я ремонти йдуть за планом, – сказав Андрій Райкович після огляду медичних закладів. – Будівельникам відомі наші вимоги, тож вони відповідально ставляться до своєї роботи. А міська влада ставить за мету довести рівень надання медичних послуг у Кропивницькому до європейського. Ми подбаємо про те, щоб у сучасних медичних центрах працювали висококваліфіковані спеціалісти, які вміють ефективно використовувати новітню апаратуру, що буде там встановлена. Я доручив профільному управлінню, щоб навчання фахівців для новітніх закладів було організоване вже сьогодні, щоб залучали до цього і найкращих випускників медичного коледжу. У нашій країні триває медична реформа, і я переконаний, що українці обов’язково матимуть можливість отримувати належну медичну допомогу. Завдання міської влади – бути готовими забезпечити комунальні заклади охорони здоров’я сучасними технологіями в медицині. Саме тому ми приділяємо особливу увагу створенню спеціалізованих відділень, розвитку первинної і вторинної ланок медичної допомоги. І якщо будівельники й надалі працюватимуть за планом, то до Дня міста Кропивницький отримає чудовий подарунок – нові гемодіалізний центр, відділення гострої судинної патології і оновлений пологoвий будинок № 1.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.12929 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua