МЕНЮ


1 березень 2013 - 15:51

Потягом - до столиці без пересадки


Із 26 лютого відновлено залізничне сполучення між Кіровоградом та Києвом. До столиці можна доїхати поки що у причіпному вагоні, а згодом обіцяють пустити й швидкісний поїзд.

Вартість квитка – до 70 гривень. По парних числах плацкартний вагон чіплятимуть до поїзда "Одеса – Москва", а в Знам’янці переводитимуть на потяг "Кривий Ріг – Київ" По непарних числах з Кіровограда курсуватиме самостійний локомотив із цим вагоном. Час відправлення з нашого міста і прибуття в Київ буде однаковим, не залежатиме від чисел: відправлення зі станції "Кіровоград" – о 22-й годині 38 хвилин, прибуття до Києва – о 5-й годині 40 хвилин.

З огляду на те, що відновлюється залізничне сполучення між Кіровоградом і столицею, актуальним стає питання підвезення пасажирів до залізничної станції у вечірній час. Як повідомив кореспонденту "Вечірньої газети" заступник начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Зубченко, зараз проводиться відповідна робота з перевізниками, наголошується на необхідності чіткого дотримання графіків руху пасажирського транспорту, особливо у вечірні години. Контролювати цей процес буде легше після проведення конкурсу на право перевезень пасажирів – якщо перевізник не виконуватиме умов, передбачених угодою, влада її розриватиме. Конкурс планується провести у березні цього року, однак контроль за роботою перевізників триває постійно. Зараз до залізничного вокзалу можна добратись маршрутами №№ 11, 108, 115, а також тролейбусом №9.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35971 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua