МЕНЮ


14 червень 2014 - 15:05

Повернулися додому без втрат


Учасниками антитерористичної операції на сході України, яку наші Збройні сили, правоохоронці та інші спеціальні підрозділи проводять проти тамтешніх озброєних сепаратистів і терористів з Росії, є жителі всіх областей країни, зокрема й Кіровоградщини.

Серед них – 135 міліціонерів обласного гарнізону міліції, які щойно без втрат повернулися додому після майже двомісячної служби в зоні проведення антитерористичної операції. Вони гідно виконали покладену на них роботу із забезпечення правопорядку на неспокійному нині сході країни, тож заслужили на подяку за свою небезпечну службу. Їм її на зустрічі висловили начальник УМВС в області полковник міліції Анатолій Вітюк, голова облдержадміністрації Олександр Петік та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

– Наш народ змінив своє ставлення до правоохоронців, адже побачив у них своїх захисників, – зазначив Олександр Петік. – Я дякую кожному присутньому в залі за роботу, вірність обов’язку та ті добрі традиції, які продовжує кіровоградська міліція. Пишаюся вами.

Олександр Чорноіваненко повідомив, що депутати обласної ради ухвалили програму фінансування закупівель засобів індивідуального захисту для працівників міліції. І додав, що обласна рада вирішила створити спеціальний фонд, з якого родини правоохоронців отримуватимуть необхідну їм допомогу.

За мужність і героїзм під час виконання службових обов’язків, вірність присязі грамотами й почесними грамотами ОДА та обласної ради було відзначено особовий склад підрозділів спеціальної роти судової міліції "Грифон", патрульної служби УМВС, спеціальної роти міліції при УМВС в області (колишній "Беркут" після переатестації), Державної автомобільної інспекції. Міліціонери також отримали від керівництва області в подарунок телевізор.

– Важливо, аби у складній ситуації правоохоронці були згуртованими і впевненими, прикривали один одному спини у хвилини небезпеки, розуміючи, що на всіх чекають удома матері та батьки, дружини, сестри, діти. Ви виконали свою роботу на "відмінно", – схвильовано сказав Анатолій Вітюк. – Захищати мир та життя людей – наша робота, яку після повернення додому працівники міліції тепер виконуватимуть і на рідній землі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38385 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua