МЕНЮ


4 вересень 2015 - 10:29

Повернувся, щоб і далі рятувати життя


Лікар-анестезіолог Кіровоградської лікарні швидкої медичної допомоги Валентин Сєріков, відслуживши рік у зоні АТО, повернувся до рідного лікувального закладу. Тепло і радісно вітали вчора вранці героя його колеги. Завітали до лікарні й представники міської влади: секретар міської ради Іван Марковський, заступник міського голови Сергій Колодяжний, начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук не шкодували слів вдячності на адресу Валентина Сєрікова, який у важку для Вітчизни годину добровільно пішов на фронт, щоб рятувати життя нашим воїнам.

Посадовці вручили герою-медику грамоту Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, цінний подарунок. Іван Марковський пообіцяв лікарю, що всі його життєві та побутові проблеми влада допоможе вирішити. Тож закликав його за першої-ліпшої нагоди, після відпочинку, звертатись, не соромитись. Допомога учасникам АТО – першочергове завдання керівництва міста.

– Війна – це завжди страшно, – звернувся до своїх колег Валентин Сєріков. – Погано, що в час, коли, здавалось би, всім жити й радіти, віддавати всього себе родині й дітям, обраній професії, гинуть люди: бійці – на передовій, мирні люди – у прифронтовій смузі, дістають поранення, залишаються інвалідами. І хто, як не медики, покликані рятувати життя, давати пораненим надію на одужання. Я вважаю, головне завдання кожного з нас – зробити все можливе й неможливе для того, щоб ця війна швидше закінчилась, ми перемогли ворога і настав мир.

Валентин Васильович розповів, що шостого листопада минулого року його підрозділ увійшов на територію Донецької області. І по 31 серпня нинішнього підрозділ, в якому він виконував обов’язки лікаря, залишався в зоні АТО. Перед бійцями стояли завдання медичного характеру – надання допомоги на полі бою у першій лінії оборони всім військовослужбовцям України.

Начальник відділу кадрів медзакладу Валентина Бахмач розповіла, що Валентин Сєріков – людина настільки не байдужа та відповідальна, що не могла залишатись осторонь тих подій, що нині відбуваються у державі. Дякуючи Богу, він повернувся додому живим та неушкодженим. Працював у лікарні лікарем-анестезіологом у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії. Віддав лікувальному закладу 15 років. Як лікар Валентин Сєріков достойний всіляких похвал, завжди був у перших рядах. Запроваджував новітні методики лікування. А як людина – добрий, порядний, відповідальний, прекрасний сім’янин – виховує двох дітей.

– Зараз на сході країни відбуваються трагічні події, – зазначив Іван Марковський. – Це жорстока війна, коли воюють між собою онуки тих, хто 70 років тому пліч-о-пліч протистояв фашистській навалі. І якщо тоді перед тобою був явний ворог, то тепер він прихований. І дуже добре, що є чоловіки, які йдуть захищати рідну землю. Значить, житиме наша країна, є надія, що вона буде самостійною і незалежною.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37349 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua