МЕНЮ


15 березень 2013 - 13:27

Похід місцями історичної слави


За сприяння відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради нещодавно було організовано туристичний похід місцями історичної слави нашого краю та відвідування етнографічного музею української культури в приватній садибі Володимира Вознюка, що в селі Цибулевому Знам’янського району.

Більше 20 вихованців ДЮКів "Старт" і "Вогник" міського відділу сім’ї і молоді разом з педагогами-організаторами здійснили туристичний похід протяжністю 12 кілометрів Чорним лісом у напрямку садиби Володимира Вознюка. Господар приватного етнографічного музею української культури радо зустрів підлітків: пригостив їх кулішем, розповів про історію скіфів, гайдамаків, козаків, які проживали на території Кіровоградщини, показав військові знаряддя та інші предмети української історичної культури нашого краю.

Під час туристичного походу підлітки випробували свою витривалість і фізичні можливості, навчилися краще розуміти та підтримувати товаришів під час подолання перешкод у лісі. Вихованці клубів повернулися додому сповненими новими позитивними враженнями та знаннями. Педагог-організатор ДЮК "Старт" Олег Бочаров планує й надалі проводити краєзнавчу роботу з вихованцями клубів відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради.

Охочі взяти участь у туристичних походах Кіровоградщиною та дізнатися більше про історію рідного краю можуть звернутися в ДЮК "Старт", що на вул. Кірова, 55, безпосередньо до Олега Бочарова. Або ж телефонувати йому за номером (095) 839-09-05.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36568 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua