МЕНЮ


30 грудень 2011 - 14:26

Поярмаркували на славу


Трохи раніше, 23 – 25 грудня, усякий охочий мав змогу відвідати передноворічний ярмарок у "Експоцентрі", де свій товар (харчі, сувеніри, одяг, напої, електроприлади, ялинки тощо) продавали, вихваляючи його, привітні продавці й продавчині.

За "приємними" цінами покупці брали олександрійський цукор (6 гривень за кілограм), крупу (гречана, наприклад, коштувала 8 гривень 50 копійок за кілограм), капусту – за гривню 50 копійок, цибулю й картоплю – по дві гривні за кілограм, яйця (від 8 гривень за десяток), хлібобулочні, макаронні, м’ясні вироби, соняшникову олію, кондитерські вироби, мед, мінеральну воду та багато іншої продукції.

Загалом, у виставці-продажу взяли участь сільгоспвиробники з Кіровоградського, Олександрійського, Новгородківського, Новоукраїн- ського, Новомиргородського, Світловодського, Устинівського, Бобринецького та Петрівського районів, а також представники харчової та легкої промисловості з обласного центру.

Передноворічна торгівля супроводжувалася виступами самодіяльних артистів.

Надзвичайно людно було й на ярмарку, що проходив у суботу на площі Богдана Хмельницького. Тут був представлений широкий асортимент сільськогосподарської продукції за цінами, нижчими від ринкових та магазинних. Черги вишикувалися біля прилавка Олександрійського цукрового заводу, машин із яйцями та курми, живою рибою. Дешево можна було купити й крупи, борошно, макаронні вироби, качок та гусей, ковбаси. Товари на ярмарку представило близько 70 сільгосппідприємств з різних районів області. Свою продукцію пропонували й відомі торговельні марки обласного центру “Ятрань”, “Креатив”, “Черняхівські ковбаси”. Можна було купити на ярмарку гарну ялинку чи сосну, яку за досить низькими цінами продавали лісівники (до речі, деревця були з чипами, що дозволяють дізнатися про їх "походження”).

Кожен район намагався якомога яскравіше представити себе: співали українські пісні, пригощали національними стравами, а Діди Морози та Снігуроньки вітали усіх з наступаючим Новим роком.

Виробники отримали подяки від міського голови Олександра Саінсуса за активну участь у ярмаркових заходах.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.29264 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua