МЕНЮ


9 вересень 2017 - 07:21
Позашкільне розмаїття

Сьомого вересня в Кропивницькому на площі перед міською радою відбулася презентація робіт творчих гуртків та секцій під назвою «Ярмарок талантів».
Цей захід пройшов задля залучення учнівської молоді до творчості та навчання різним видам мистецтва. Відкрили «Ярмарок талантів», який уперше за багато років на початку навчального року провели в нашому місті, секретар міської ради Андрій Табалов та начальник міського управління освіти Лариса Костенко. Вони побажали присутнім натхнення в їхній творчості, а дітям – записуватися до гуртків, яких у Кропивницькому дуже багато. Окрім того, що такий вид дозвілля розвиває дитину, він може стати й стежкою в її майбутню професію. А завдання кожного керівника гуртка – відкрити, захопити і спрямувати кожного учня на цікавий, змістовний особистісно і суспільно корисний шлях самовдосконалення.
Свої презентаційні роботи й композиції представили вихованці та керівники гуртків позашкільних навчальних закладів, центрів естетичного виховання міських управління освіти й відділу сім’ї та молоді, закладів культури. На стендах було розміщено й інформаційні довідки про гуртки. А керівники осередків військово-патріотичного виховання демонстрували разом зі своїми учнями роботу гуртка й навчальний матеріал, який діти опановуватимуть протягом навчального року.
Школярі в нашому місті займаються різними видами творчості й спорту, тому під час ознайомлення кропивничан зі стендами та роботами гуртківців і їхніх наставників на площі перед міськрадою юні артисти танцювали і співали, а юні спортсмени продемонстрували спортивну композицію «Як козаки силою мірялися».
Були серед учасників «Ярмарку талантів» і майстрині, які відгукнулися на заклик міського управління освіти показати свої творчі роботи, продемонструвати майстерність, уміння, таланти, знання у декоративно-ужитковому та образотворчому мистецтвах. Цих учасників презентації робіт, можливо, навіть запросять працевлаштуватися в позашкільні навчальні заклади та центри естетичного виховання закладів освіти Кропивницького.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.63848 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua