МЕНЮ


23 жовтень 2006 - 15:40

ПОЖЕЖА НА МЕБЛЕВІЙ ФАБРИЦІ


Першим до місця надзвичайної події прибув підрозділ найближчої пожежно-рятувальної частини. Начальник караулу підтвердив, що за зовнішніми ознаками пожежа набула великих розмірів. Відразу було поінформовано керівництво головного управління МНС України в області, а по гарнізону оголошено підвищений номер виклику, згідно з яким на ліквідацію надзвичайної події задіюється максимальна кількість сил і засобів.

На місце пригоди прибула додаткова техніка – 7 автоцистерн, автодрабина, рятувальний автомобіль, автомобіль зв’язку та освітлення – загалом було залучено 11 одиниць техніки та майже 50 чоловік особового складу. Гасіння пожежі значно ускладнювали завантаженість складських приміщень, висока температура і сильна задимленість.

Майже одночасно з рятувальниками до місця події прибула і карета швидкої допомоги – на випадок, якщо у будівлі виявляться постраждалі: час був робочий. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Зупинити інтенсивне поширення вогню бійцям служби порятунку вдалося через дві години, але повністю пожежу було ліквідовано лише через шість годин. Однак караул, автоцистерна, аварійно-рятувальний автомобіль та автомобіль освітлення і зв’язку частини спеціальної техніки чергували на місці події до півночі, аби виключити можливість повторної появи вогню.

Це вже тридцять четверта пожежа в області, яка виникла з початку року на промислових підприємствах. Більшість із них сталося в Кіровограді.

Прес-служба головного управління МНС України в областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45577 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua