МЕНЮ


15 грудень 2015 - 12:01

Пожежна безпека - запорука вдалих свят!


Незабаром прийдуть новорічні свята, які принесуть радість і позитивні емоції від спілкування з близькими людьми. Щоб пожежа нікому не затьмарила свята, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Насамперед ці правила стосуються новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовують під час святкування Нового року і Різдва Христового.

Пожежній безпеці ялинки слід приділити особливу увагу!

Новий рік — це хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, добре горять. При цьому штучні ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й «розтікаються». Щоб ялинка приносила тільки радість, встановлювати її треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню — камінів, газових плит. Під час вибору штучної ялинки краще віддати перевагу моделям з протипожежними властивостями (таку інформацію вказано на упаковці).

Щоб ялинка не впала і не поранила дитину, її треба правильно зібрати і надійно встановити, а іграшки на ній — рівномірно розподілити. На ялинку не можна встановлювати свічки та бенгальські вогні, особливо в поєднанні з ватним «снігом» і паперовими іграшками.

Збирати штучну ялинку потрібно згідно з інструкцією. У процесі складання ялинки не рекомендується підпускати до неї дітей. У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під наглядом дорослих. Для безпеки дітей ялинку краще наряджати легкими прикрасами, які не б’ються. Не спрямовуйте в бік ялинки хлопавки.

Слід дотримуватися правил електробезпеки!

Для прикрашання ялинки не можна використовувати несправні й несертифіковані електричні вироби. Ілюмінація повинна бути виконана з дотримання правил розміщення електроустановок:
- у випадку використання електричної освітлювальної мережі без понижувального трансформатора на ялинці можна розміщувати гірлянди тільки з послідовним включенням лампочок напругою до 12 V, потужність лампочок не повинна перевищувати 25 Вт;
- електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації повинна з гнучкими дротами із мідними жилами;
- підключення гірлянд до мережі потрібно здійснювати тільки за допомогою штепсельних з’єднань;
- у разі виявлення несправності в ілюмінації (нагрівання дротів, миготіння лампочок, іскріння) її потрібно негайно відімкнути.

Пам’ятайте, що лише у випадку дотримання цих правил Ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині!

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38464 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua