МЕНЮ


5 березень 2013 - 09:50

Пріоритет у роботі міліції – захист прав і свобод громадян


Захист життя, здоров'я, прав і свобод громадян, їх власності, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань є основними завданнями працівників міліції. Керівництвом відомства визначено провідний принцип діяльності кожного правоохоронця – «Людина понад усе».

Керуючись цими пріоритетами, УМВС в області постійно вживає заходів щодо вдосконалення роботи міліції регіону. Так, наприкінці минулого року у Кіровоградському міському відділу міліції було відкрито центр управління нарядами міліції «ЦУНАМІ». У рамках реалізації проекту на території обласного центру встановили близько 20 сучасних відеокамер з можливістю 30-кратного збільшення зображення. Завдяки функціонуванню центру нарядами міліції вже розкрито кілька розбійних нападів та більше двох десятків пограбувань. У подальшому правоохоронці планують збільшити кількість відеокамер, що дасть можливість охопити відеоспостереженням у режимі реального часу ще більшу територію міста.

Крім того, на території області працівники міліції постійно проводять комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання, що спрямовані на попередження та припинення адміністративних і кримінальних правопорушень. Для підтримання правопорядку у громадських місцях та на вулицях обласного центру в середньому за добу залучається близько 80 працівників міліції.

Майже півтора роки тому в органах внутрішніх справ регіону запрацювала цілодобова телефонна лінія – "Громадянська позиція". Кожен житель регіону може звернутися до міліції за номером: 0-800 509 102 у будь-яку пору доби, адже дзвінки від громадян приймаються цілодобово.

На гарячу лінію УМВС в області можна поскаржитись і на неправомірні дії правоохоронців. Також громадяни мають можливість надати свої конструктивні пропозиції, що сприятимуть покращенню правопорядку на території будь-якого населеного пункту Кіровоградщини.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3815 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua