МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 11:22

Прізвища боржників оприлюднюватимуть


Кропивницький готується до нового опалювального сезону, але розрахунки за теплопостачання минулих років залишають бажати кращого. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
Очільник міста нагадав керівникам ЖЕО, що газопостачання теплогенеруючим підприємствам буде «відкрито» за умови розрахунків не нижче 90 відсотків. Відтак начальники житлово-експлуатаційних організацій мають проявляти більше активності в інформуванні мешканців багатоповерхівок про необхідність повного погашення боргів.
– Звертаю увагу, що ЖЕО не виконали мого доручення. Я не побачив на дошках оголошень біля під’їздів багатоквартирних будинків жодного попередження про погашення заборгованості, – наголосив Андрій Райкович. – Де списки боржників по кожному будинку? Що це за виконавська дисципліна? Прийдуть морози, в будинках і закладах буде холодно – тоді ніхто і не згадає, що газ для опалення не дали через тих, хто винний за тепло.
Очільник міста також доручив заступнику міського голови Олександру Мосіну до початку заповнення мереж теплопостачання в будинках водою вирішити питання з наданням дозволів на організацію автономних систем обігріву квартир.
– Ми встановили умови від’єднання від центрального опалення, працює комісія, діє програма. Термін на видачу дозволів практично вичерпано, – зазначив Андрій Райкович. – Я застерігаю від хаосу. Оперативно видайте документи тим людям, чиї заяви комісія вирішила позитивно. Щоб не було більше випадків, коли ходять сюди по 5-7 разів. Мені соромно було слухати на останньому прийомі з особистих питань, як народ ганяють по семи колах чиновницьких лабіринтів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31191 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua