МЕНЮ


26 травень 2012 - 20:15

Працівникам - відзнаки, школам - музичні інструменти


– Своїм досвідом, знаннями й талантами ви зберігаєте та примножуєте духовні надбання і традиції нашого краю, долучаєте дітей і молодь до творчості, – зазначив очільник міста. – Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, а ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності.

Олександр Саінсус та Ігор Волков нагородили найкращих працівників культури обласного центру грамотами, подяками міської ради та її виконавчого комітету, відділу культури та туризму, а також цінними подарунками. Вітальні листи від міського голови отримали колективи художньо- меморіального музею О. Осмьоркіна, літературно-меморіального музею І.Карпенка-Карого та музею музичної культури імені К. Шимановського. Олександр Саінсус вручив також директорам музичних шкіл і дитячої школи мистецтв, що в селищі Новому, сертифікати на придбання нових музичних інструментів.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36173 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua