МЕНЮ


21 червень 2010 - 10:51

Працівники міліції рятували малюка від «піклування» його власної мами


Старшу сестричку хлопчика за рішенням суду два роки тому було відібрано у горе-матусі за невиконання обов’язків по вихованню дитини. За весь час навіть не згадавши про свою донечку, у травні цього року місцева жителька Тетяна знов з’явилася до пологового будинку народжувати сина, хоча до цього на обліку у лікарні не стояла.

Після пологів забрала малюка додому – і з цього моменту для нього почалися нелегкі випробування. Адже умови проживання та, якщо так можна сказати, піклування молодої мами залишали бажати кращого. Перші дні свого життя він провів у крихітній темній кімнаті на брудній постільній білизні. Біля ліжка працівники міліції виявили попільничку з недопалками цигарок, не виключено, що мати палила просто у кімнаті, а малюк дихав цим димом. Годували хлопчика манною крупою, відвареною на воді. Про купання взагалі не було й мови, адже тіло дитини в жахливих попрілостях.

Під час візиту працівники міліції та служби у справах дітей прийняли рішення терміново їхати до лікарні, оскільки малюк потребував невідкладної медичної допомоги.

Після огляду лікар-педіатр видала направлення для госпіталізації хлопчика в обласну дитячу лікарню, адже у нього було виявлено втрату маси тіла у зв’язку з порушенням режиму харчування.

За словами медиків, ще тиждень такого «піклування» про новонародженого міг, у гіршому випадку, коштувати йому життя.

Стосовно жінки працівниками міліції складено адмінпротокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Під час проведення курсу лікування і надалі за 22-річною кіровоградкою та її малюком співробітниками ВКМСД УМВС в області і служби у справах дітей буде встановлено пильний нагляд. У разі невиправлення ситуації на краще, за даним фактом буде зібрано відповідні матеріали, які передадуть до суду для прийняття рішення щодо відібрання дитини від батьків, оскільки подальше перебування у сім’ї може бути небезпечним для її життя та здоров’я.

На даний час в місті Кіровограді проживають близько тисячі неблагополучних сімей, в яких підростають майже три тисячі дітей. Нерідко, обділені увагою та піклуванням з боку батьків, юні кіровоградці просто залишають свої домівки.

Так, працівниками Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області розшукано неповнолітнього, який три доби поневірявся у місцевому парку. Як виявилося, хлопчик, не захотів більше жити з батьками та попросив відвезти його до притулку. Але у зв’язку із хворобою малого забрали до лікарні, звідки він і втік. Правоохоронці повернуть втікача до притулку, а щодо його родичів буде вирішуватись питання про позбавлення їх батьківських прав.

Загалом, протягом першого кварталу 2010 року за рішенням суду на Кіровоградщині позбавлено батьківських прав вже більше 60 осіб. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36881 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua